Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Generic host process for...

Generic host process for win32 services, hiba jelentés küldése. Nem engedi megnézni a videókat a BS playerrel, nem inditja el a programokat, de ha az ablak elött inditom akkor simán megy?

Figyelt kérdés
Nem tudom rendesen kezelni a gépet,itt most nem azt várom hogy valaki adjon egy linket és modnja hogy ott van,mert eddig sehol nem találtam semmit erre a gondra... Azt kérném hogyha tudod hogy lehet megcsinálni,kérlek írd le részletesen,köszönöm!
2009. jún. 11. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"Gyorsjavítási információk

A Microsoft közzétett egy támogatott gyorsjavítást, Az SP2 szervizcsomaggal bővített Windows XP esetében a „Generic Host Process” típusú hiba gyakorlatilag bármikor, bármilyen rendszerverzión előállhat. Jóllehet a hibaüzenet röviddel a rendszer indítása után jelenik meg, a hiba valójában az előző rendszerleálláskor következett be. A hiba sokrétűsége miatt a Windows Update szolgáltatáson keresztül elérhetővé tettünk és az automatikus frissítést futtató felhasználóknak terjesztettünk egy gyorsjavítást, amellyel kiküszöbölhetik a hibát a Windows XP SP2 operációs rendszereken. Az SP2 szervizcsomaggal bővített Windows XP rendszereken a gyorsjavítás telepítése után, pontosabban az azt követő újraindítás során még egyszer – utoljára – jelentkezik a „Generic Host Process” hibaüzenet, amely egy, a gyorsjavítás telepítésének befejeződése előtt, az előző rendszerleállás folyamán keletkezett hibát jelez."


Szerintem amit tehetsz, hogy ráengeded a windows update-et a gépedre, hogy töltse le a javításokat, biztonsági frissítéseket, esetleg ha nincs fent a Service Pack 3, akkor azt is.


Start menü/Windows update


Vagy előbb próbáld meg ezt a javítást letölteni (sajnos csak linkelni tudom)

[link]

2009. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nemigazán hatott,amit nem indit el az a The Sims 3 inditó panel,csak úgy tok játszani hogy a TS3.exe fájlal inditom a játék adatai között,meg a Bsplayer sem akar elindulgatni.... nem tudok mit tenni...! A te ötleted nem jött be,nem tom... Mégvalaki?:O
2009. jún. 14. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!