Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit élvez azon valaki hogy...

Mit élvez azon valaki hogy csal a játékokban?

Figyelt kérdés
PL.: CoD-ban Bf3-ban, mert szerintem a hacktől meg aimbottól teljesen elveszíti az értelmét a játék
2012. márc. 17. 01:46
 1/6 Itt ***** válasza:
100%
természetesen azt hogy mindenkit le lő és hogy ő a Jani, virtuális környezetbe ő a legjobb. Sokszor akár a kitiltást is kockáztatják azért hogy hogy a toppon legyenés jó legyen a statja. Máskor van akit leszednek és a normál felhasználót dühíti így ő is csítet keres, de az amatőrök lebuknak még mielőtt használni tudnák.
2012. márc. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Az ilyenek a való életben vesztesek, és így próbálnak egy kis sikerélményt elérni, hogy mások játékát tönkreteszik. Én ha meglátom hogy valaki csal azonnal kilépek az adott szeróról, és keresek egy olyat, ami normálisan moderált van jelen admin is.
2012. márc. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem leírták, kis nyomik, akik nem tudnak játszani, és nem képesek a szabályokat betartani.

Engem nagyon fel tud húzni az, ha valaki nem tartja be a minimális szabályokat, vagy nem segíti előre a csapatát.

A csalás mellett a másik undorító dolog, mikor ahelyett hogy az ellenséget ölnék nekiállnak az emberek csapaton belül lelőni egymást, felrobbantgatni a baráti járműveket, meg ilyesmi....dehát, mindig lesznek ilyenek.

2012. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valaki azt élvezi, hogy mások játékát tönkreteheti. Mindig is voltak és lesznek is ilyen emberek.
2012. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 L.KRISTÓF válasza:
100%
szerintem csak azért hogy kitünjön a tömegböl
2012. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zamer válasza:
Az ilyen ember általába az szokott lenni aki nem tud játszani nem ért hozzá vagy béna a játékban. A játékokhoz nincsenek hekkek. Amit te hekknek hívsz az szerintem a segédprogram. Mert a falonátlátás [WallHack,WH] az speciel egy textúra BUGG. Persze nyílván nem szép.
2015. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!