Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul az Origin?

Ufodani kérdése:

Miért nem indul az Origin?

Figyelt kérdés
" Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b). " Az Origin fogad ezzel amikor indítanám. Net Framework keretrendszer 4.0 fent van. Microsoft silverlight fent van. Próbáltam már újra rakni, rendszert visszaállítani de semmi eredmény. Win7-tel megyek.
2012. márc. 17. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs fent a megfelelő vcredist csomag. Gőzöm sincs, melyik kell neki éppen, rakd fel mind a 6-ot, abból nem lehet baj.
2012. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi de sajnos nem megy így sem. Pölö amikor indítanám a BF3-at, tehát nem közvetlenül az origint, akkor azt karc, h telepítsem az origint. Pedig hát fent van..

Mégegyszer köszi a választ.

2012. márc. 17. 22:53
 3/3 A kérdező kommentje:

Na mégis Te mondtad a frankót! Csakhogy én lámasága leszedte ugyan amit mondtál, az összeset -mégegyszer. Viszont nem töröltem elötte őket, ugyanis egyébként fent voltak korábban. Ma viszont ismét nekiugrottam és az összes visual C++ cucc uninstall, majd vissza, de már csak a Visual C++2010 Express-ENU-t.

S lőn világosság.

Mégegyszer thx!!:)

2012. márc. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!