Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet skypeon élőhangos...

Hogy lehet skypeon élőhangos beszélgetést felvenni?

Figyelt kérdés

Kérem,arról ne beszéljen,papoljon nekem senki,hogy ez illegális,meg mittudomén.

Interneten keresztül szeretnék egy internetes portál újságírójaként interjút készíteni valakivel(a hangot az engedélyével venném fel),erre pedig 2 mód van: az,ha elküldöm a kérdéseimet emailben akár levéltestben vagy egy Word dokumentumbanés ő válaszol rájuk és azt teszem közzé a portálon interjú címén,és ez.

Én azért emellett döntöttem,mert így ha valami olyant mond,akkor arra bővebben rá is tudok kérdezni,míg e-mailben ez több tucat e-mailváltásban mehetne, hogy mond valamit,abban én találok valami érdekeset,arra rákérdezek,válaszol,ecetera...így lehetne akár 10-20 emailváltás is a dologból,a vége meg az lenne,hogy marha sok melóm lenne vele,míg az egészet interjúcikké formálnám.


Ha ugyanezt skypeon csináljuk,akkor -ha az egészet az interjúalany engedélyével fel tudnám venni- utána csak azt kellene leírnom... (és mivel hallás után jól írok... )


2012. márc. 18. 00:35
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


közben egy hasonló kérdésnél találtam ezt.Ez jó erre a célra?

2012. márc. 18. 00:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Probáld ki ,ott a teszthívás lenetöség a skype- ban.
2012. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!