Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e ilyen programm?

Van-e ilyen programm?

Figyelt kérdés
Pontossaban Keylogger.Amibe csak jelszóval lehet belépni a programmba.És nincs benne vírus se kémprogramm.Azért szeretnék ilyen programmot mert apám is az én gépemet használja.De folyton aktív legyen ne keljen azt csínálnom hogy amikor apám bekapcsolja a géppet haza keljen futtnom a sulibol.13 éves fiú
2012. márc. 18. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi köze a kettőnek egymáshoz? Ha keylogger van a gépen akkor nem fog odaülni?


Ha pedig jelszót akarsz rakni, hogy ne tudja használni, akkor a rendszert kell lejelszavazni, nem pedig kémprogramot rakni. És akkor nem tud leülni, neked pedig nem kell haza "futtni".

2012. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak kiváncsíságbol szeretném hogy mit csínál amugy.
2012. márc. 18. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra pedig ott van a böngésző előzménye.

Bár nem vagy büntethető, más személyes adataival visszaélni bűncselekmény (ha belépsz mondjuk egy profilba a megszerzett jelszóval), konkrétan pedig hogy miket ír más ahhoz nincs közöd. Gépezzél úgy egy napig, hogy végig mögötted áll valaki, ugyanezt csinálnád a keylogerrel. Ha nem állnak mögötted, mert más tiszteletben tartja a privát időtöltésedet a neten, te se tegyél máshogy.

2012. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én most is privát böngészöben vagyok.
2012. márc. 18. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

"Amibe csak jelszóval lehet belépni a programmba"

A BlazingTools keyloggere is jelszavazható, mert szerintem te erre gondolsz.

"És nincs benne vírus se kémprogramm"

Ez már nehezen megoldható, ugyanis a keylogger nem mást, mint egy kémprogram, ezért a tűzfal illetve vírusírtó elöl is el kell rejteni.

"De folyton aktív legyen"

Igen beállítható, hogy minden induláskor az is induljon a windows-al együtt...

2012. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szépen utolso!Apám szokott a neten fizetni a bankkártyájával ugye nem lesznek következményei?
2012. márc. 18. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen következményre gondolsz? Amíg nem kívülről nem figyelik a géped addig nincs gond, ha te nézed az csak etikátlan...
2012. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!