Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bitcoment-tel, hogy kell...

Bitcoment-tel, hogy kell seedelni?

Figyelt kérdés
Mert hiába próbálom nem tudom.Úgy csinálom ahogy az utterentbe,de nem seedeli csak letölti.Hogy kell?
2012. márc. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Seedelés letöltés után következik. Ha seedbe akarsz állni, akkor a letöltendő tartalomnak a gépen kell lennie. Fájlnév, fájlméret és szeletek számában is meg kell egyeznie a a tartalomnak ahhoz, hogy a kliensben seedelni tudj. Amikor letöltöd a torrentet, megadod letöltési mappának azt, ahol már a fájlok megvannak. Mivel a tartalom 100%-ban egyezik, így nincs mit letölteni, és seedelni fog.


Más esetben pedig letölteni.

2012. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ugy,hogy én feltöltőttem egy oldalra és azt amit feltöltőttem azt akarom seedelni,de nem sikerül :(
2012. márc. 18. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell: letöltöd az oldalról a saját torrentet, megadod neki a mappát, ahol megvan a tartalom. Mivel 100%-ban egyezik, csak seedelni tudsz.
2012. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába,ugyan úgy kezdi letölteni.Bedig 100%-san letöltöttem mivel ki irta,hogy a torrent kész le van töltve.
2012. márc. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!