Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy videó fájl...

Hogyan lehet egy videó fájl formátumát megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Több videóm van, aminek meg kéne változtatni a formátumát, de sajnos, nem tudom, hogy kell. Jelenleg egy flv-t kéne átformálni avi, mov, mp4 vagy wmv-re...

Kérlek, aki tud, segítsen!:)


2012. márc. 19. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
AviDemux-al próbáld meg. De nem vagyok biztos, hogy az flv-t megeszi.
2012. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 legendavagyok01 ***** válasza:
100%

Akár Format Factory is. Ingyenes, magyar.

[link]

2012. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Át kell konvertálni. Például ezzel is lehet:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Legenda mi a trükköd?.....:)

/91%???/

Mármint azon túl, hogy jókat válaszolsz........

2012. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 legendavagyok01 ***** válasza:
60%

Van itt más, akinek magasabb (vagy hasonló) a százaléka és szintén régebben itt van. (Én kb.talán egy éve.) Én még a nevemet sem rejtem el, pontozzon le, aki akar, nem nagyon érdekel.

A ranglistán is voltam eleje felé, most meg lentebb, de hát mikor hogy van ideje az embernek válaszolgatni.

Én sem értek sok mindenhez, de ahhoz nem is nagyon szólok hozzá, meg ahhoz sem, ami nem érdekel különösebben (fészbúk, játékok). És ritkán bunkózok, ha valami már tényleg nagyon gáz, akkor inkább nem válaszolok, aki hülye, haljon meg. :-)

2012. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 legendavagyok01 ***** válasza:
Ja, és a legendavagyok nem ego, hanem a filmből jött. :)
2012. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat:) Az mp5-ömre akartam föltenni videókat, ezért kellett az infó. az már egy másik téma, hogy vagy én vagyok ennyire informatikai analfabéta, vagy nem tudom, hogy azok a formátumok, amiket más videóknál elfogad, ezeknél miért nem... pl a wmv, vagy mp4. :D
2012. márc. 19. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A jól működő beállítást el kell majd menteni és a későbbiekben csak rá kell kattintani. Kísérletezni kell egy rövidke videóval. Lehet a nagyobb felbontást nem bírja a lejátszó. Amúgy mi a tipusa?


/én 76 %-os vagyok vagy 1 éve, nem nagyon pontozgatnak itt a számítástechnika kategóriában....../


bocs az offért, befejeztem.....:)

2012. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi, de itt a bizonyíték, hogy fejlődőképes vagyok, sikerült rájönnöm.:)

Még1x köszönöm!

2012. márc. 19. 20:20
 10/10 A kérdező kommentje:
ha az mp5 típusára gondolsz, akkor az egy myaudio smart amúgy;)
2012. márc. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!