Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem műkönek ezek a...

Miért nem műkönek ezek a programok?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van.

Videót szeretnék készíteni hanggal,de a hypercam nem veszi fel a hangot, a camtasia a képet, a w movie makerbe nem tudok videót importálni, mert lefagy.



2012. márc. 19. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello! Régen én is megszenvedtem a felvevő programokkal. A Hypercam egy nagy rakás sz*r, a Camtasia-t meg nem ismerem. Helyettük töltsd le a Fraps nevű programot, az sokkal jobb, gyorsabb és nem terheli le a gépet felvevés közben. A neten megtalálod a Fraps 3.4.0 Cracked verzióját, linket nem tudok küldeni. A Windows Live Movie Maker nekem is befagy, de hidd el ezzel együtt a Windows Movie Maker az nem egy jó progi :D Nekem is szarakodik, nagyon sokszor. Ha minden áron akarod használni, akkor próbáld meg újra install-álni, ha ezek után is szarakodik, akkor keres másik videó szerkesztő programot, pl: Sony Vega, de a Sony Vegas már kicsit komolyabb, és crack-elni kell. Remélem segítettem valamennyit :)
2012. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom a Sonyt, mert a crackeléshez nem nagyon értek.
2012. márc. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!