Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez? (Bővebben lent)

Miért van ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A programok telepítése/törlése listájában van egy program, uninstallal törlöm és jelzi, hogy sikeresen törlődött a de nem tűnik el a listából. És újból el tudom indítani az uninstall-t, de ugyan úgy jelzi, hogy sikeresen törlődött, de úgyan úgy ott van. Mit lehet ez ellen tenni?
2012. márc. 19. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a program könyvtárában elindítani az uninstall file-t.

Ha nem megy akkor szerintem töröld manuálisan.

2012. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

unlocker


ezzel le tudod törölni

2012. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a program mappájából sem sikerül az uninstall.exevel kitörölni, akkor töröld ki a program mappáját manuálisan utána pedig telepitsd fel az Easycleaner nevű programot (TonyArts a fejlesztője), majd kattints a programok eltávolitása ikonra (vmi ilyesmi a neve) az Easycleanerben és látni fogod a programok listáját, ebből válaszd ki a törölni kívántat és töröld. Inditsd ujra a gépet és már nem lesz a programok listájában.
2012. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, de sajnos még mindig ott van a program.
2012. márc. 20. 07:47
 5/7 anonim ***** válasza:
az unlocker sem szedte le?
2012. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem megy Windows 7-en.
2012. márc. 20. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
de megy! mert nekem is ez van és használom is. csak jobb egérrel rá kell kattintani a fájlra és ott van rányomsz rendszergazdai jogokat kér. Ha nem tudja törölni azt írja hogy a következő újraindításnál törölni fogja.
2012. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!