Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az XP elindulása...

Hogyan tudom az XP elindulása előtt előhívni a scandisket?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Kék halál, Hibakód: 0x00000024. Le kellene futtatnom a scandisket, de az XP sem csökkentett módban, sem hibakereső módban nem indul el, a windows telepítő CD-je már nincs meg. Elő tudom hívni valahogyan a programot? Esetleg más lehetőség a helyreállításra?

2012. márc. 20. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos xp alatt nincs dos alapu scandisk
2012. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
XP telepítő lemezről ha elindítod a gépet (mintha telepítenéd) lesz egy opció, ahol parancssort tudsz indítani, és ott kell beírnod, hogy chkdsk c: /f
2012. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a DVD olvasóm sem működik már jó ideje, és nem tartottam sürgősnek a cseréjét :) Ha berakom a merevlemezt egy másik gépbe és úgy futtatom le a scandisket az megoldás lehet?
2012. márc. 20. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
NEM
2012. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A linket elolvastam már korábban is, de rajtam sajnos nem segít. Természetesen tudom, hogyan kell lefuttatni a scandisket, egyébként alapesetben felajánlja magától is, ha újraindítom és valami gáz van. De most nem, az xp-t pedig semmilyen módban nem tudom behozni. Megpróbálom majd berakni egy másik gépbe a vinyót aztán azon újrarakni az oprendszert. Azért köszönöm mindenkinek, ha van más ötlet továbbra is várom.
2012. márc. 20. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Másik gépen felejtős
2012. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!