Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerre több operációs...

Egyszerre több operációs rendszert lehetséges feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy egyszerre több operációs rendszert fel lehet-e rakni a gépre, vagy esetleg más módszer van-e, hogy kipróbáljak egy másikat. A jelenlegi egy nem eredeti, próbaverziós, 64bites Win7, amit fel szeretnék rakni az az Anonymous op. rendszer. Szeretném először kipróbálni, de ha nincs más megoldás, akkor törlöm a Win7-et.


2012. márc. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

fel lehet telepíteni, csak külön partícióra. nálam win7 van, meg xp. mindig a régebbit kell először felrakni.

a te esetedben sztem ezt figyelmen kívül lehet hagyni.


ha csak kipróbálni akarod, akk keress rá a VirtualBox nevű programra. virtuális oprendszert tudsz telepíteni egy oprendszeren belül.:D

2012. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors, és normális választ. :)
2012. márc. 20. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Anonymous oprendszerével várj még, nem bizonyított, hogy tényleg az Anonymous készítette, sőt, a fórumaikon tagadják is!


[link]

2012. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam ezt a "hírt", úgyhogy az Ubuntu-val próbálkozok, de azért köszi :)
2012. márc. 20. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!