Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy bármt, amit elakarok indítani Windows 7 alatt, az alapból rendszergazdaként fusson, és ne jelenjen meg az a hülye felügyeleti ablak?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy Win95 és 98 alatt megtudtam oldani, hogy a fájl típusok beállításánál a társítás rész környékén lehetett szerkeszteni ezeket a helyi menüket, de win7 alatt teljesen levagyok veszve ilyen téren :D És ráadásul idegesít ez a felügyeleti ablak, ami felugrik, és elsötétül tőle a képernyő.
2012. márc. 20. 18:59
 1/6 coopper ***** válasza:
56%

Szia.


Start Menű - Vezérlőpult - Rendszer és Biztonság - Felhasználói fiókok felügyelete, a bejövő ablakban a csúszkát húzd le legalulra. Majd OK.


Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)


Már csak azt kéne megoldani, hogy minden alapból rendszergazdaként fusson.

2012. márc. 21. 07:17
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Milyen felhasználód van ?


Tedd át rendszergazdák közé és akkor elvileg minden rendszergazdaként fog menni.


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendszergazda vagyok, de semmi sem fut rendszergazdaként, csak ha jobb egérrel rákattolok :)


Nekem az is elég volna, ha csak a környezeti menüket tudnám szerkeszteni, és a "Megnyitás" helyett a "Futtatás Rendszergazdaként" lehetne az alap beállítás.

2012. márc. 22. 07:31
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld akkor a Jobb egér - Tulajdonságok - Kompatibilitás Fül - Jogosultsági szintnél : Bepipálni a Futtatás Rendszergazdaként.


Kép : [link]


(Igazm, hogy ez fapados módszer, mert minden egyes progira - ikonra - el kell végezni, de nincs jobb öttletem)


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt ismerem... köszi azért.


Remélem van megoldás egységesen :D

2012. márc. 23. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!