Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben ha van egy táblázatom,...

Wordben ha van egy táblázatom, azon belül pedig szövegrészek, akkor hogy tudnám az oldal hátterének színét megváltoztatni úgy, hogy a szöveg körül ne maradjon fehér?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 19:32
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
2012. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Kijelölöd a cellákat, majd :


2003 Word : Formátum - Szegély és Mintázat - Mintázat Fül.


2007 Word : Tervezés - Árnyékolás -itt kiválasztod a szint.


Itt választasz szin. és Ok.


Sok sdikert.

Üdv.

2012. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de így sem sikerül, mert csak a cellát színezi, a szöveg körül fehér marad :S
2012. márc. 22. 01:55
 4/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor linkelj képet, mert ezek alapján nem igazán értem, hogy mit is szeretnél igazából.


Üdv.

2012. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Így értettem, remélem a képről levehető a problémám. És ez nem csak a szövegnél van, hanem a képeknél is, pedig ezek PNG formátumúak, vagyis nem kellene háttérnek lennie.

Megj.: ha a táblázaton kívűl változtatom meg a háttér színét, akkor rendesen néz ki, ahogy szeretném; táblázaton belül viszont nem

2012. márc. 23. 00:41
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. márc. 23. 00:41
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem tudom mi lehet a baj Nállad, mert megnéztem nállam simán tudja.


Úgy a betű hátterét, mint a PNG képek hátterét


Kép : [link]


Ha nem félted a dokumentumodat, akkor töltsd fel a netre (elég az az oldal ami problémás), szivesen eljátszadozok vele.


Üdv.

2012. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 P.O.C. ***** válasza:
Nem biztos, de talán a legújabb javítócsomagok telepítése az Office 2007 rendszerhez megoldhatja a problémát.
2012. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!