Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopra előre telepített...

Sanya42 kérdése:

Laptopra előre telepített windows 7-ről lehet készíteni bootolható biztonsági másolatot mert nem kaptam a géphez? Új telepítést szeretnék készíteni. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 09:13
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Van a gép vinyóján egy úgy nevezett recovery partíció, ami rejtett. Azon található a telepítő. Segítségével bármikor visszaállíthatod a gyári állapotokat. Részletek --> Kézikönyv...

Amúgy rengeteg progi van, amivel lemezképet (teles másolatot) tudsz csinálni a partícióról vagy akár az egész vinyóról. Nekem legjobban az Acronis True Image vált be. Az ingyenesek körül a legjobb a CLoneZilla, de annak kezelése bonyolultabb, már csak a GUI hiánya miatt is.

2012. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is a True Image vált be.

Egy kisebb partícióra telepítettem a rendszert, a többit a másikra.

USB bootolható pendrivera aZ Acronis, a mentések pedig a másik partícióra.

Így ha behal a rendszer, pendriveról indítom, megkeresem a mentést és 10 perc alatt elkészül a visszaállítás.

2012. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!