Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeri valaki ezt a játékot?...

Ismeri valaki ezt a játékot? (lent)

Figyelt kérdés

Kicsit lehet, hogy zavaros, a címét nem tudom, az első gépemen volt rajta, anno 2000 környékén, de annak a winchestere nem működik, ezért nem tudom megkeresni.

Ez egy 2D-s játék, valamikor a 90-es években jelenhetett meg. Egy emberrel (vagy ahhoz hasonlóval) megyünk, aminek a fején valamilyen kígyó van. Van fegyvere, amivel azt hiszem három irányba lőhetsz (előre, hátra, fel). Éjszaka van, a háttérben iskolabuszok vannak. Kutyák is vannak benne, az első pályán van egy futószalag, ami felfelé visz, és egy érdekes nagy robot is van benne. (ott akadtam el mindig, nagyon az elején).

Sajnos ennyit tudok róla, ha esetleg valaki tud címet adni, akár többet is, hátha megtalálom, annak nagyon örülnék.


2012. márc. 21. 10:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!