Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Portal 2 Miért szaggat?...

Portal 2 Miért szaggat? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Letöltöttem a portal2-öt felraktam elindítottam az elsö pályát, kisseb helyekn nem szaggat, de ha egy nagy területre érek mint (pl.egy ház nagyságu terep) Akkor nagyon megviseli, és 5-10 Fps-em van.Valaki nem tudna adni SUPER LOW GRAPHICS CFG-t?? Vagy hol lehet átírni a cfg-jét low-abbra? HELP!!!!
2012. márc. 21. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:

gyenge a gép! ha a low-on van minden akkor mindegy!


ird le a konfigod hátha tudunk segiteni!

2012. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
128 mb-os Kártya Pixel shader 2-támogatással (az kell neki), 1GB RAM, 2,8ghz-es processzor. Ennyi kell pedig hozzá hogy ULTRA LOWON mennyen, VERY VERY LOW cfg-t tudsz adni? THX! :)
2012. márc. 21. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
hát csak azt lehet használni amit a játék ad! szoval minden állits low-ra! a felbontást is a legkisebbre! képenyöfrissitést is! nagyon gyenge kis gép nem csoda hogy nehezen akar menni a játék!
2012. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
LOW LOW LOW configot tudtok adni? plzplz
2012. márc. 21. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy low config! a géped low a játékon vegyél mindent low-ra!
2012. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De még akkoris 6-15 FPS-em van NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! :(((
2012. márc. 21. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
gta IV se megy valakinek csak 5-10fps-el akkor fogja és törli mivel játszhatatlan! a géped nagoyn gyenge és kész!
2012. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!