Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem rakja ki a Játék az...

Miért nem rakja ki a Játék az indítás gombot?

Figyelt kérdés
Mert letöltöttem a Deer Hunter 2005-tös verzióját, és minden jó elindul a játék és ki is tudom választani a kívánt fegyvert amivel szeretnék lenni meg a pályát is kitudom választani meg az emberemet is hogy hogyan nézenki. Na és amikor én már elkészültem a beálításokal akkor már az elején sincs meg az a gomb hogy "Hunt"-vagyis start a játék idítási gombja nincs benne, és így nemtudok játszani!!! Akkor msot micsinájak hogy elindujon a játék és vadászni tuggyak?
2012. márc. 21. 15:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Lécci segítsetek!
2012. márc. 21. 15:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem maradt ki valamilyen lépés? A legkönnyebb kideríteni azzal, hogy keresel youtube-on egy végigjátszást, és az ott lévő műveleteket követed legközelebb. Hamarabb jöhetsz rá így egy válaszra, míg akad valaki aki pont játszott vele és tudja is mit csinálj.
2012. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor most micsinájak mert nem rakja ki jobb alsorasokban azt hogy HUNT akkor most micsinályak acc tippeket hogy micsinájak hogy meglegyen?
2012. márc. 21. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám,azóta sikerült megoldani?
2013. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!