Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én egy hülye vagyok számításte...

Én egy hülye vagyok számítástechnika terén?!

Figyelt kérdés
A win7 re akarok rakni xp-t mert a win 7 már nagyon fagy.Aki ismeri a Diablo 2 öt az tudja milyen gépigénye van,már az is fagy a win7 en.Az alapértelmezett programokat amik indulnak amikor elinditom a számitógépet pl.:yahoo messenger szeretném letiltani de win7 en azt se találom.PLS HELP ME!Ui:Londonban élek 3-as zóna aki New ham környékén lakik azzal szivesen összeismerkednék.
2012. márc. 21. 18:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az utobbi napokban már majdnem megküldtem fapapuccsal a monitort...XD
2012. márc. 21. 18:34
 2/11 ejbenjaro ***** válasza:
Lehet tolni kellene némi víruskeresőt a gépen, meg ésszel használni és nem lennének ilyen fagyások. Amúgy fogod az XP telepítő lemezt beteszed a gépbe, BIOS-ban belövöd a boot sorrendet hogy CD-ről induljon és telepíted. Ha a win7 nem kell akkor nyugodtan le is törölheted.
2012. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 geiszla ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy akkor most mit akarsz, egy xp-t felrakni, vagy felgyorsítani a windowst, meg hogy akkor már mér nem rakod újra a 7-et egy kis vinyóformázással fűszerezve, de ha inkább ki akarod tisztítani awindowst, arra van egy jó program, ami nagyon jól össze gyűjti az összes automatikusan induló programot, servicet:

Autoruns

[link]

2012. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 geiszla ***** válasza:
És a víruskeresős ötlet is jó...
2012. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én se értem mit szeretnél és hogy ennek az egésznek mi köze a számítsástechnikai tudásodhoz, amúgy a diablo 2 tuti nem a gyenge gép miatt fut, az ma már minden gépen elmegy. Vagy tényleg a vírusokkal van gond, vagy a win7 már nem tud futtatni ilyen régi játékot.
2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha írtál volna egy konfigot, okosabbak lennénk, de mindegy.

Szvsz. rakd újra a Win7-et, aztán nézd meg, hogy még mindig hulladék-e.

Ha igen, akkor keresel egy torrent oldalt (ezt Angliában is úgy kell mint Magyarországon, bár nem tudom, hogy ott mennyire csesztetnek érte) és lewarezolsz egyet.

Ja, és Google mindig a barátod. Ha valamit nem értesz, kérdezd meg őt!

G.

2012. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat,a viruskeresés már rég megvolt.de nem talált semmit.A configom:Intel proci 1.66ghz,1.67GHZ,Ram 1GB,Memória 1GB,Windows 7 Ultimate.
2012. márc. 22. 11:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg persze aha csökkentett módba inditom akkor nagyon gyors,de ha a win7 felgyorsitása nem segit marad az xp.
2012. márc. 22. 11:20
 9/11 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK SOKKAL GYORSABB A GÉPEM DE MÉG MINDIG VANNAK APRÓCSKA HIBÁK DE AZOKAT MEGBÍROM CSINÁLNI!
2012. márc. 22. 11:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Végszó:

a memória és a RAM ugyan az :)

2012. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!