Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az emberek miért szoknak...

Az emberek miért szoknak le/szoktak le az msn-ről? Miért gondolják, h az fb chat jobb?

Figyelt kérdés

Régebben ha felléptem msn-re, mindig volt fenn legalább 2-3 emberke, akivel lehetett beszélgetni. Ma meg szinte senki nincs fenn napról napra. Pedig ugyanaz a társaság, nem csökkent, mégis az emberek fel se lépnek, inkább fb-znek. Abban meg nem értem mi jó van, csomószor el se küldi az üzenetet...


Aki nem érintett a dologban, pl soha nem is msn-ezett, az kérem ne válaszoljon!


2012. márc. 21. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyomós ok lehet az msn-vírusok nagy arányú elterjedése. Hiába felhasználói hiba hogy engedik futtatni, minél több ilyen kártékonnyá váló fiók kerül a rendszerbe, annál inkább megy el a kedved a használattól.


A facebook-hype pedig még mindig nagy, és ha már ott élik az emberek az életüket, egyszerűbb ott végezni mindent. Ráadásul most hogy kijön (vagy már ki is jött) az önálló asztali facebook chat kliens, még jobban elhúzza az embereket az msn-től.

2012. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Facebookhoz csak egy böngészőre van szükséged, az MSN-t pedig telepíteni kell, és azt sem hiszem, hogy minden operációs rendszerre elérhető. A Fecebook sokkal több szolgáltatást nyújt, mint az MSN.
2012. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Msn vírusok mindig is voltak és lesznek is. Okos felhasználók nem dőlnek be neki. Szerintem inkább a fb elterjedése miatt használják chatre is azt sokan, de idővel majd azon is megjelennek a vírusok.
2012. márc. 21. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyszerübb. Nem kell még elkérni az msn címét. hogyha egyszer megvan face-n akkor rátudsz írni. és engem nagyon zavar az msn megújulása is. És! mobilról is lehet
2012. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A weblapokon keresztül terjedő vírusokat a weboldal karbantartója, fejlesztője könnyen el tudja kapni, tehát sokkal kisebb lesz mindig is az esélye annak ,hogy Facebookon keresztül kapj kártevőt, mint MSN-en.
2012. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mobilról is lehet msn-ezni, de nem kötekedni akarok. :D Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz...várok még!
2012. márc. 21. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Az msn-nél úgyérzem hogy az újabb verziók egyre "butultak", mindenhez a netes profilt hozza be, plusz a fb láz miatt sokan átpártoltak oda.


Amúgy nekem sincs bajom a fb chattel, nincs csomó olvashatatlan szmájli, egyszerű, nem kell telepítgetni, telefonra is könnyen elérhető.

Amennyit mondjuk neten beszélek, ahhoz a fb elég, hosszabb beszélgetésekhez kényelmesebb az msn, és a képmegosztása is tetszik, de mostanra gyakorlatilag nem használom.

2012. márc. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is inkább MSN párti vagyok... ha az embernek van egy csöpp esze, nem kattint rá mindenféle linkre amit elé raknak. Facebook chat engem kifejezetten irritál... kényelmetlen, meg valóban sokszor nem küldi el amit írsz, vagy nem veszed észre ha írnak mert "elfelejt" szólni. Ha tudom hogy valakivel többet kommunikálok, attól mindig elkérem az MSN címét... ha van neki
2012. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Soulreaver! A szívemből szóltál! :D
2012. márc. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!