Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vágás és összevágás hoz,...

Pink07 kérdése:

Vágás és összevágás hoz, milyen jó programok vannak?

Figyelt kérdés

Kéne egy vágó és egy összefűző program, ami a lehet, magyar legyen, A virtualdobról már hallotta, és használtam is, de nincs ennél jóbb progi?


A lényeg, hogy példáúl egy angol filmrészletett összerakok, egy pl magyar résszel, de úgy, hogy a hang ne csúszón el, ilyesmi.


Akkor összegezve: egy vágó, és egy összefűző progi kénne, ami nem rontsa a minőséget. ilyenek...


Kérem a google, a barátód szöveget mellőzük :DDD


A ti véleményetekre vagyok kiíváncsi, az adott programmal kapcsolatban, hogy milyen jó.


:DD


2012. márc. 21. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

sony vegas-használom,szeretem és angol de egyszerű sztem :D

adobbe affter effects

avidemux

virtualdub

2012. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ulead Video Studio.

Nero 7.10

De egy kicsit pontosítani kellene.

Miből milyen formátumot akarsz létrehozni?

Mert a hang többnyire akkor csúszik el mikor valamilyen nagyobb kompresszión megy át a film példa:

MPEG2-ből - DivX,Xvid,MPEG-4 stb...

A filmkép minősége meg a használt video kodek, és beállításától függ.

És erre olyan szuper mindenes (univerzális) program nem nagyon van.

Ha van is az nem a legjobb.

2012. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mind a kettő avi formátumó.

olyasmit szeretnék, hogy mondjuk a kivágott jelenetett belerakom a filmben, de ugye az angolul és felírattal.


A felíratozásal nincs gondom. :D

2012. márc. 22. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!