Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FPS mérés játék közben. Mivel...

FPS mérés játék közben. Mivel a legjobb?

Figyelt kérdés
Mi a legjobb fps mérő progi ? Játék közben szeretném látni.Sokan a fraps-et ajánlották . Tényleg az a legjobb?
2012. márc. 21. 22:35
 1/3 anonim válasza:
100%
A Frapson kívül mérheted még az Xfire beépített fps mérőjével! Azt hogy hogy tudod előhozni azt most hirtelen nem tudom megmondani, nekem is egy fórumon magyarázták el, de holnapra utánanézek neked! Én is azt használom, mivel beállíthatod hogy épp hol helyezkedjen el a monitoron az fps érték, milyen nagy legyen a karakter, és valahogy a színét is, csak arra még nem jöttem rá!:)
2012. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz akkor leirod h-h kell előszednibelőle?!
2012. márc. 22. 22:24
 3/3 anonim válasza:
ha felraktad az xfirét, és futtatod is játék alatt akkor megnyomod a Scroll Lock + X gombokat, alul bejön egy kis sáv, ott a bal sarokba van egy kis ceruza szerű ikon, arra ha rákattolsz ott beállíthatod az fps márőt, az órát, és még sok más dolgot! :)
2012. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!