Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Microsoft OS-t telepíts...

Melyik Microsoft OS-t telepítsem a notebookra?

Figyelt kérdés

Gondoltam a Windows 7 Professional, Ultimate is ,de még gondolkodom a Vista Home Premiumon is.

Notebook: Acer Notebook 1gb ddr2 ram Intel Atom N450 cpu, 320GB HDD. Mit javasoltok? (Xp volt rajta amikor vettem de az nem szeretem!)


2012. márc. 23. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Vista felejtős

azzal kb ugyan ott vagy mint egy XP-vel csak nagyobb gépigénye van meg joban néz ki :D


Minden képp egy windows 7 mindegy melyiket rakod föl mert nagyjából ugyan az csak pl home premiumnál néhány szolgáltatás nem elérhető de minden bizonnyal ezeket úgysem használnád :)

2012. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már pedig Atomra 1GB rammal én nem raknék win7-et. Vista meg ugye hulladék. Ezzel a géppel úgysem fogsz játszani, tegyél inkább rá valami jó Linuxot, azzal szépen fog durúzsolni neked és ha akarod, nézhet ki úgy, mint az XP.
2012. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát igen biztos nem lesz valami gyors de azért használni tudod
2012. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 P.O.C. ***** válasza:
Ha löksz bele még 1 GB RAM -ot, akkor egy 32-bites Windows 7 Home esetleg Pro. Egyébként XP. Egy ilyen kis gépen semmi előnyét nem élveznéd a Windows 7 vagy a Vista -nak a csili-vili GUI-t leszámítva. Másrészről ha az én gépemen már lenne egy előtelepített jogtiszta Windows, tuti nem cserélném holmi kalóz változatokra.
2012. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mivel informatikus-tanár vagyok ezáltal én a Microsoft termékeket használom ezért a LINUX nem jöhet szóba. De a két rendszert leteszteltem a gépen a vista és a 7 is egyenlően használja az erőforrásokat. Xp-t meg nem használunk mi már.
2012. márc. 23. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:

Windows 8 miért nem jó? Informatikus tanárként illene linuxot is használnod, ugyanis az is informatika...

De nem hiszem hogy értesz a munkádhoz ha itt kell kérdezgetned....

2012. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Végül is

Nekem tetszett a vista sőt azt kell hogy mondjam hogy a vista kinézetre nekem jobban bejött mint a 7

de kezelhetőségben szerintem a 7 jobb :)

2012. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tisztelt Válaszoló! Értek a munkámhoz mivel van diplomám! Azért kérdeztem itt ,mert érdekel mások véleménye is. Igen használtam linuxot de én azt nem szeretem! A windows 8 van a PC-n azért nem szeretném azt az operációs rendszert a notebookra.
2012. márc. 23. 13:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Elég gyenge érv hogy azért értesz hozzá mert van diplomád.

Körülbelül annyit ér mint a mellékhelyiségben gyakran használt papír.

2012. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen ebben egyet értek nem mindegy hogy papíron értessz hozzá vagy a gyakorlatban nekem még csak nem is ez a szakmám de mégis úgy gondolom többet értek a géphez mint pár emberke aki rendszergazdának adja ki magát
2012. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!