Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu szoftver központ hiba...

Ubuntu szoftver központ hiba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csatlakozva vagyok WiFi-n internethez és amikor telepíteni akarok valamint azt írja ellenőrizd az internet kapcsolatod!Mit tegyek?Figyelem friss Linuxos vagyok!
2012. márc. 23. 14:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*telepíteni akarok valamit!
2012. márc. 23. 14:43
 2/12 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy ma telepítetem frissítéseket van valami összefüggés a 2 között?
2012. márc. 23. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
milyen Ubuntu?
2012. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
legújabb 11.10-es!Hivatalos oldalról töltöttem 32bit-es és pendriveról telepítetem tegnap este 8 óra körül
2012. márc. 23. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok


A legfelső sorban a vezeték nélküli hálózat jele milyen erős? Gondolok arra hogy hány csík van rajta

2012. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azért kérdem, mert lehet hogy ha lassú, a szowtcerközpont nem elégszik meg a sávszélességgel.(ha gyenge a net)


Mit akarsz telepíteni? Ha nem riadsz vissza a terminálozástól az lehet a megoldás a problémádra.


Én pl. puppy linuxon kiválaszthatom hogy melyik szerverről töltse le, mindíg a hollandot választom mert az a leggyorsabb. (persze van Ubuntum is, 11.10 és most is azt használom)

2012. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1.Mi az a terminátor izé? 2.Kiderült hogy az előbb nem tudtam rendesen telepíteni a frissítéseket most normálisan megtetem de még nem próbáltam hogy jó e.... 3.Maximumon van!Itt van közvetlen melletem az adott router!
2012. márc. 23. 15:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Értem...


próbáltam úgy írni, hogy egy friss linuxos is megéretse, na sebaj. Mit akarsz telepíteni? mert terminálból szinte 100% hogy sikerül a legrosszabb nettel is. Most le írom hogyan telepíthetsz valamit terminálból:


1. a képernyő bal oldalán lévő panelre vidd az egeret, kattints a szürke Ubuntu logóra, és ide szépen bepötyögöd: "terminál" (persze idéző jelek nélkül)



2. A keresés kihoz egy ikont, ami úgy néz ki, mint egy tábla, és van rajta egy ilyen jel: >_


3. meg jelenik egy lila hátterű konzol, fehér betűvel. Nem kell megíjedni, ez a terminál. ide beírod: (persze idéző jelek nélkül) "sudo ap-get install PROGRAMNEVE" persze a program neve helyett a telepítendő program nevét írod.


Ja, és kérni fogj a felhasználód jelszavát, ezt beírod, nem fogod látni hogy írja-e, de írja


4. lenyomod az ENTER-t


5. ha nincs találat a "PROGRAMNEVE"-re, valószínüleg máshogy kell beírni, ki fog dobni néhány javaslatot.


6. Ha még most sem sikerült, beírod a google-ba: PROGRAMAMITTELEPÍTENIAKARSZ telepítés ubuntu terminal

ki fog hozni pár érdekes találatot, olvasd el őket.

2012. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz de most hogy telepítetem a frissítéseket normálissan jó lett magától!Köszönöm a válaszokat!De legalább mostmár tudom mi az a terminálozás! :D
2012. márc. 23. 17:40
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem még a terminálozás:parancs sor! xD
2012. márc. 23. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!