Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bios frissitésnél ha nem...

Bios frissitésnél ha nem jogtiszta a windowsom az nem okoz gondot azzal is működni fog? Hogyan kezdjek a frisitéshez a bios már megvan csak nem tudom hogyan frissitsem!

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

1. nem, nem baj

2. azt vmi readmebol deritsd ki.. (vmit dosbol kell(osi fajta))

2012. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőhöz már nincs is mit hozzátenni......:)


De, mégis: ha jól működik a géped, ne frissítsd a bios-t, semmi értelme.

2012. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan programok, mivel kényelmesen lehet BIOS-t frissíteni Windows alól is. A tapasztalatom azt mutatja, hogy biztonságosan használhatók. Azért biztonságosabb az oldschool módszer. Tehát parancssorral újraindítva frissíteni.


A lényeg az, hogy használj szünetmentes tápegységet, vagy ha az nincs, akkor csak verőfényes napsütésben, nem bejelentett áramszünet környékén próbálkozz.


A legtöbb modern alaplapban vannak biztonsági intézkedések is, hogy kivédjék az elszúrt BIOS frissítések okozta hibát. Azért jobb nem rájuk hagyatkozni.


Részletes leírást nem adok. Google-ban 10 másodperc alatt lehet találni. Én is úgy csináltam az elsőt.

2012. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja de azért ha Windows alól próbálkozol, lőj le minden tűzfalat, vírusirtót, háttérben futó programot, előre töltsd le a friss BIOS-t, és csatlakozz le a netről.
2012. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem müködik a gép tökéletesen nem játszik le semilyen videót a neten lefagy meg egyebek egy másik kérdésben olvastam h neki is ugyanez a baja és ott volt válasz h. a biost kell frissiteni!
2012. márc. 23. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inkább az operációs rendszer újratelepítésével kell kezdeni, sokkal inkább annak a felelőssége az ilyen jellegű probléma. A kockázat is kisebb. Ha azt elszúrod, nem kell szemétre vágni semmilyen alkatrészt.
2012. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A te problémáid - lefagyás, nem játsza le a videót - pont, hogy nem a BIOS dolga, így értelmetlen frissíteni, mert ez az oprendszer bűne, így azt kéna újrarakni meg feltenni néhány kodeket, hogy lejátsza a videókat...
2012. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudtok Nekem segíteni? Itt a kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2012. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az volt a baja frissitettem sikeresen azóta tökéletesen működik!
2012. márc. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!