Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet letölteni igo navigációt...

Lehet letölteni igo navigációt symbian s60v5-ös mobilra?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor kérhetnék egy pontos helyet?

(Bocsi hogy ebbe a kategóriába raktam)


2012. márc. 23. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nincsen rá Igo

helyette Sygic és Garmin xt van

5800-ám van mind 2 fönt van nálam :D

2012. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is próbáltam, sőt több fajtát is az elsőhöz beraktam a térképeket de azt írtja hogy nem találja pedig mellékelve volt hozzá, a garmin meg vagy nem indult el vagy a nyelvválasztásnál nem bolt jó a tovább gomb. Köszi szépen a választ. Azért még próbálkozom.
2012. márc. 23. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam működnek de valamelyiknél én is szenvedtem a térképekkel. Viszont egyik sem túl jó mert csak nehezen talál műholdat

Androidnál a Sygic nek és a Nav n go nak sem kellett 1 perc a műholdkapcsolathoz :(

2012. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pontosabban 1 perc sem kellett xD
2012. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lbpref válasza:
Pontosabban ez baromira nem a szoftvertől, hanem a telefon GPS-áramkörétől függ.
2012. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lbpref:

Érdekes módon Samsung omnia II-n (WIN m 6.5) Omnia i900-on(win m 6.1) és 5800-án (Symbian s60) is teljesen használhatatlan volt a navigáció a hosszú csatlakozási idő miatt

Viszont a két androidos telónál: LG gt540 és Galaxy Mini készülékeknél semmi hasonló hiba nem volt. Tehát biztos vagyok benne hogy a szoftver volt a ludas és nem az elektronika ha nemhiszed próbáld ki :)

2012. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad már az NDrive-ot?

Fizetős a map és demo, persze torrent, némi olvasás és megoldható ez is. x8-am van, dehát androidra is össze lehet hozni :)

2012. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ingyenes a NOKIA navigációja

legalább is nekem az volt és láss csodát nem is olyan rossz a csatlakozási időtől eltekintve

legalább azt is mondja hogy melyik utcán forduljak le

2012. jún. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!