Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mirror's edge hiba. Hogy...

Micsiricsi kérdése:

Mirror's edge hiba. Hogy lehet javítani?

Figyelt kérdés
64bites win7-en a játéknál jelentkezett a gyakori slow motion probléma. utánanéztem 1 kicsit és azt találtam, h kell az 1.01es patch és az ahhoz mellékelt crack. Valahol azt írják h csak egy másik crackfix kell... Csak az a hiba h akármelyiket csinálom, vagy elindul a játék és jön a hiba, vagy indításkor a "hibát észlelt és leállt" szöveggel el sem indul. Tudna valaki segíteni?
2012. márc. 23. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én eleve fel se tudtam tenni a gépemre, pedig nem szar (laptop). Mikor van probléma? Általában mindenhol, vagy csak bizonyos részeken? Egyébként ha megveszed eredetiben, akkor sanszos, hogy nem lesznek ilyen bajok. Én nemrég kaptam meg Xboxra, kemény 2000 ft volt, szóval szerintem PCre megkapod 500ért is. Sanszos, hogy a nem tört játék nem fog hülyéskedni.
2012. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a második fejezet után jelentkezik a speedrun-nál. egy idö után elkezd sétálni és akármit csinálok nem megy gyorsan. eredetiben meg nem szoktam megvenni a játékokat, ezt se nagyon fogom. ha nem tom megcsinálni akkor hagyom a francba az egészet és keresek mást.
2012. márc. 26. 11:55
 3/3 venator5 válasza:

Hello ezek a problémák csak a letöltött verzióra jellemzőek

A bolti lemezes és steam áruházas verziókon nem jelentkeznek

2014. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!