Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-em van, és hibás regkulc...

Win 7-em van, és hibás regkulcsot talál a ccleaner, de sehogyan sem tudom törölni, próbáltam már a regisztrációs adatbázisból is manuálisan törölni, de nem lehet. Hogyan törölhetném?

Figyelt kérdés
Ez a kulcs az:HKEY_CLASSES_ROOT\{80b8c23c-16e0-4cd8-bbc3-cecec9a78b79}. Azt sem tudom, melyik program hozta létre.
2012. márc. 24. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban is próbáltad?

(ha ott sem engedi, akkor egy fontos, csökkentett módban is futó, a Rendszerhez szükséges,bár úgy tűnik, vmilyen okból (túl mély regedit tisztítás eredménye?) sérült adatbázis fájl.

Helyedben, a törlés helyett, egy WIN7 JAVÍTÓ telepítést futtatnák le!

2012. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

netán, AVIRA víruskergetőd van?


de itt is nézelődhetsz:

(bár személy szerint, én nem bíznék ennyire egyik Rendszerkarbantartó? pláne nem ingyenes! program hibajelentésének, ha egyébként TÖKÉLETESEN működik a telepített Op. Rendszerem!)

[link]

2012. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Avira vírusirtóm van. Ezzel lenne kapcsolatban? Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!