Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 "sikeres" telepítés...

Windows 7 "sikeres" telepítés után nem töltődik be. Miért?

Figyelt kérdés

Netről leszedett, tökéletesen működő WIN7-ről van szó. A telepítés után, amikor újraindítja a gépet és betöltené a windows-t, akkor visszaugrik a (bekapcs gomb megnyomása utáni)kezdő képre és ezt ismétli a végtelenségig. A boot HDD-re van állítva, tehát gőzöm sincs, hogy mi lehet a probléma. A gép zsír új és volt rajta WIN 7 enterprise kb. 1 hétig, ami tökéletesen működött.

Lehetséges, hogy a kód, amit telepítés közben beírtam az volt hibás? Ahonnan leszedtem az volt kiírva, hogy Autó aktiválás! Logikusan ez nem azt jelenti, hogy nem kéne beírni licensz kulcsot? Akkor miért kérte, hogy írjam be??

Nem értek hozzá sajna és ezért kérem a hozzáértők segítségét. Előre is köszönöm!


2012. márc. 24. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

partizálás Formázás és telepités

és öröm :)

2012. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Rendszerindításkor nyomogasd az F8 billentyűt, és a megjelenő menüből válaszd azt a pontot, hogy kapcsolja ki az automatikus újraindítást.


Utána kapni fogsz egy szép kék képernyőt. Azt fotózd le, és tedd fel ide.

2012. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen igen
2012. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ui: ilyen hibákat akkor szoktak kapni az userek ha gagyi vérpistike windowsokat raknak a gépre hiba legtöbbször a virtuális meghajtóktól van!!
2012. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Formáztam mielőtt telepítettem! F8 billentyűre semmi nem jön be csak F12-re. Ott meg nem látom, hogy mire kell menni.


Két olyan WIN7 telepítővel próbáltam, aminek jónak kéne lennie. Érdekes, hogy mind2 ugyan azt mutatja. Egy céges enterprise-ot is feltettem, ami érdekes módon jó volt.

2012. márc. 24. 16:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez azért fura, mert már telepítés közben többször újraindul a rendszer, amihez kell, hogy a boot loader megfelelően telepítve legyen. Ha pedig az ott van, akkor az F8-nak működnie kell. F12-re gondolom az alaplapod valamely menüje jön be, de nem az kell, hanem a boot menü, amiből a csökkentett módot is ki lehet választani.


Közben a helyedben azt is megnézném egy GParted Live CD-vel, hogy ott van-e a partíció a helyén, és aktív-e.


Ha minden OK-nak tűnik, és mégse indul, akkor a helyedben szintén GParted Live CD-vel törölném a partíciós táblát, és csinálnék egy újat, majd új NTFS partíciót, amit azután aktívvá tennék. Ezután indítanám a gépet a windows telepítő lemezről, és a már előre létrehozott partícióra újraraknám a rendszert.

2012. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Minden rendben van. F12-re a BOOT menü jön be és most néztem, hogy F2-re meg a SETUP.

Úgy csináltam mindent, ahogy szoktam. Az enterprise-ot is így tettem fel. Két külön helyről levő (működő) win7-el is próbálkoztam, de mindkettő ugyan ezt csinálja. Miután befejezi a telepítést nem tölti be magát.. Érthetetlen számomra.


A SETUP menüben kéne olyat látnom, hogy autómatikus újraindítás kikapcsolása? Mert ott olyan nincs.

2012. márc. 24. 17:05
 8/12 A kérdező kommentje:

Amikor befejezi a telepítést és az asztal bejönne, előtte egy ilyen ablak ugrik be és csak azután indul újra, újra és újra...


[link]

2012. márc. 24. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Telepítsél egy normális win 7 et :)
2012. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, ebből látszik, hogy buherált szart próbálsz telepíteni. Valami régi winloader van benne, ami nem boldogul a hardvereddel. Tiszta MSDN képet írj ki, és arról telepíts.
2012. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!