Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi ez a Planetside 2?

Mi ez a Planetside 2?

Figyelt kérdés

A videókból valami FPS-nek tűnik, de mintha mindig mondanák azt is hogy MMO, meg ilyen számokat hallok, hogy tútousand per server, meg freetoplay...(bocs, nem tok angolul)


Ez tényleg egy olyan FPS lesz, ahol 2000-en fognak lőni egymásra? Ingyen? Magyar forrást sajnos nem nagyon találtam, tudnátok segíteni?


2012. márc. 24. 20:25
 1/4 anonim válasza:

MMO = Nem inygenes!

Bár én sem tudom hogy most ez havi fizetős vagy mikrotranzakciós lesz!


A lényeg hogy lehet jelentkezni a BETA tesztre!

2012. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia, a játok MMO lesz.

Nem lesz havidij. Cuccokat lehet majd pénzért venni, de a fejlesztök azt igérték hogy nem lesznek sokkal jobbak mint a nem fizetös játékosoké.


Igen egy szerveren több ezren lesznek, és elég gyakori a többszáz fös csata. Persze ez a szám birodalmanként értetendö, amiböl van három. :D


Sok féle jármű van, de a játék lényege a bázis foglalás/védés.


A játék a jövöben játszodik.


Ha majd játszol akkor a Vanu birodalmat válaszd. ^^

2012. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát már várom,de nagyon,még nem jött meg a béta kulcs,vagyis még nem kezdődött el a beta!
2012. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes MMOFPS...

És TELJESEN INGYENE!!!

2013. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!