Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy TeamSpeak 3...

Csináltam egy TeamSpeak 3 szervert, port forwardoltam mindent, és mégse tud egy haverom se feljönni, csak én. Mi a baja?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A gép tűzfalán is engedélyezted a portot?
2012. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell? :)
2012. márc. 24. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:

1. szerintem kapcsold ki az egész tűzfalat, ne szarozz vele, akkor biztos nem blokkolja le

2. van routered? gondolom ha forwardoltál akkor azon, keress még benne egy olyat hogy DeMilitarizedZone(dmz), és rakd a dmz hostot a géped állandó alhálózati ipjére, ha nincs olyanod akkor a dhcp szerveren állíts be egy ip cím lefoglalást a géped hálókártyájára, attól lesz állandó ipd

3. whatismyip.com nevezetű oldalról másold az ipt, és egy kettőspont kíséretében írd hozzá a forwardolt portszámot (pl: 81.182.56.78:26454)

2012. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!