Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Brothers in Arms Hell's...

A Brothers in Arms Hell's Highway nevjátéknak már van folytatása?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 21:10
 1/4 hellblazer15 ***** válasza:

Hát nemsokára kiadják a negyedik részt. De Ezt K*RVÁRA ELCSESZTÉK!!! Az első három úgy ahogy a történelem hűségre törekedett. De a negyedik.... Brothers in Arms: Furious 4 ????

MI A F*SZ ez???

2012. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.Én azt szeretem benne,hogy szomorú és egybendrámai és a testvériséget mutatja be a háborúban,de amit most csináltak az egy szar!!
2012. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nec válasza:
Az nem a 4. része olvassatok már utána mielött hülyeségeket beszéltek...az egy teljesen más szál...nem is értem ,hogy kaphatta meg a BIA nevet...de megígérte a gyártó,hogy folytatja Bakerék sztoriát.Az F4 csak valami vakvágány...de semmi köze az igazi BIA-nak.
2012. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cpt_AlienHUN válasza:
pontosan. a fourius 4 az egy külön ág és ráadásul szar is :D azt mondták hogy folytatják a brothers in arms sorozatot gondolom ugyanazzal a szereplőkkel mer eddig a legjobb 2.vh-s játék amit valaha játszottam. Mondjuk a fejlesztők utalásokat tettek a hells highway-be hogy lesz új rész, amikor Legett azt mondja "Mit szólsz a hóhoz?" Baker válaszol:"Elbánok vele". Én így arra következtetek hogy mivel ők a 101. légiszállítású hadosztályhoz tartoznak tuti az ardenneki csata lesz mivel a valóságban 70 évvel ezelőtt is oda küldték őket :)
2014. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!