Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet a leges legolcsóbban...

Hol lehet a leges legolcsóbban beszerezni eredeti játékokat? Boltra gondolok, nem aukciós házra! Tippek?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Call of Duty sorozat utolsó 3 részének valamelyikére gondolnék. cdgalaxis-on nézegettem. Attól olcsóbbat tud valaki?
2012. márc. 25. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetekre az árgép/árukereső tökéletes. Lehet nem mutat minden alternatívát (természetesen nem keres minden bolt honlapján gondolom), de az ki kell, hogy dobjon pár lehetőséget még.
2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Online, digitális formában általában olcsóbb, főleg ha van valami akció!


Érdemes megnézni mondjuk Steam-en.

[link]

2012. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért elég nevetséges, hogy az amúgy is tört, illegális cuccért fizessen valaki....
2012. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
letöltheti ingyen is csak akkor vagy torrent oldalrol ahol vagy van seeder vagy nincs. vagy tud regisztrálni vagy nem. vagy itt meg ingyen de lassan vagy 330 forintért de gyorsan megkapja. röhejes vagy nem tökmindegy akinek kell eldöntheti hogy szerzi meg. ha nem tört verzió kell neki akkor megveszi a boltban több ezerért..
2012. ápr. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Higyjétek el, van nCore-om és mióta megszűnt az AlterIWnet, nem lehet crackelni egyiket sem. :) Nem vagyok hülye a torrentekhez, de meg fogom venni. A kérdés az, hogy hol.. légyszi..
2012. ápr. 1. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
csak a cd galaxis és egyébként én is torrentezek de ha tettszik egy game akk simán megveszem mert a torrent eltűnhet meg az ncore is de a dobozos általába (már h nem vagy trehány) megmarad
2013. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!