Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Se wifi se hálozati kábel?

Se wifi se hálozati kábel?

Figyelt kérdés
Az a gondom h szereztem egy laptopot és ujraraktam magamnak de mikor elkészült és beszurtam a hálozati kábelt h a driversgenius progival leszedjem a megfelelő drivereket nem reagált :O azaz most nemtudom leszedni a drivereket a wifi hez sem és hálozati kábelt sem ismeri fel ezuttal hogyan csináljak internetet a laptopon ?? a hálozati driver--> Broadcom NetXtreme Network Drivers a WiFi-->Atheros AR5xxx/9xxx WiFiDriver kell hozzá de rákerestem mindehol de semmit sehonnan nemtudok letölteni ha meg valamit letölt nemtudom hogyan telepitsem mert csak fileket tölt le semmi exe ehhez meg nemértek ha valaki vágja a témát kérem irjon válaszotokat előre is köszi
2012. márc. 25. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerzett laptop gyártói oldalára felmész és típus szerint letöltöd a megfelelőt nem a mindenhonnan letöltött szemetet és lesz exe benne.
2012. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz a témához, vidd szakemberhez, de legalább egy hozzáértő ismerőst kérj meg, hogy segítsen.
2012. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értek a gépekhez de hasonló esetem sem volt még hálózati kábelt bedugtam mindig ment első eset h nemmegy és amugy rákerestem acer honlapjára de csak reklámok emg képek vannak semmi letöltési lehetőség
2012. márc. 25. 16:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobban utána néztema honlapján és m,egtaláltam köszönöm szépen a segitséget :D
2012. márc. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!