Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel fel...

Van olyan program amivel fel lehet oldani a cd-ról a lezárást?

Figyelt kérdés
Mert a Nero nevű cd író programmal írtam és be állítottam azt hogy ne zárja le de az meg is meg tette, van olyan program amivel egy nem számítógép zseni csak alap ismeretekkel rendelkező srác is fel tudja oldani a lezárást? 16/F
2012. márc. 25. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2012. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ilyesminem igazán értek, de gondolom egy egyszer írható cd-ről van szó. tehát: a cd-n kizárólag úgy lehet adatot tárolni, hogy a meghajtó beleégeti, azaz a zárás is nyilván ilyen módszerrel van beleírva. és mivel nem tudod újraírni, azt a zárást már soha az életben le nem szeded onnan
2012. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*ilyesmihez nem igazán értek
2012. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt a lemezt már lezártad...


Esetleg annyit tehetsz, hogy leszeded róla az adatokat és kiírod egy új lemezre, amit már tényleg nem zársz le, vagy alapból hozzáírod az új fájlokat.

2012. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!