Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha pendrive-ot csatlakoztatok...

Ha pendrive-ot csatlakoztatok a géphez állandóan szeretne hozzá illesztőprogramot, amit nem tud sikeresen letölteni, így nem is tudom használni, nem érzékeli. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Új a laptopom egyébként és semmiféle pendrivet nem tudok használni igy vele csak 1et az kingston, de van itthon egy kingmax és egy adata és még a telefonomat se tudom vele használni :S:S:S mit lehet vele kezdeni?
2012. márc. 25. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Néhány adatra szükség lenne:

-Gép kora(legalább 2)

-Gép utolsó szervize(gondolom soha)

-Op rendszer(gondolom xp vagy vista)

-Internet van vagy nincs?

-Pendrivék mérete.


Bár én arra tippelek , hogy elromlott az usb vezérlője(nekem is volt ilyen , tom milyen szar érzés)

Le ellenőrzése:

-start

-eszközök és nyomtatók

Ha bármilyen felkiáltó jelet látsz akkor már lehet(nem biztos) , hogy igazam van!

PSSZZZZZT:

Az üzemeltetéssel kapcsolatos dolgokat nem egy szakértői oldallal kéne "megvitatnod"??(pcforum.hu bár nem nagyon szeretik a gyakorikerdesek.hu-nál, hogy az ő hirdetésükre kattintó embereket át "továbbítom" egy másik rivális oldalra!)

2012. márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az eszközöknél a pc nél van egy kis sárga háromszögű felkiáltójel:D egyébként új gép egy hete van nálam
2012. márc. 28. 20:47
 3/3 A kérdező kommentje:
és van internek a pendrivel mérete 2-4 giga de azt nem értem h van amit elfogad de a többit egyeltalán nem
2012. márc. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!