Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang, csak kép?

Miért nincs hang, csak kép?

Figyelt kérdés
Mpeg4 file-jaiomat alakítottam át format factory segítségével VOB file-okra, de nincs hang a dvd lejátszón nézve a filmnek. Más formátumot kellett volna választani? Mp4et valamiért nem játszik le (pedig elvileg képes rá)
2012. márc. 26. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A DVD MPEG-2 videotömörítést használ.
2012. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NEm étrek ám ennyire hozzá, ez mit jelent nekem, mibe alakítsam át akkor?
2012. márc. 26. 10:29
 3/9 DannyZuko ***** válasza:
kodek probléma. nem támogatja a kódolást a lejátszó. tegyél fel kodeket neki. pl ace mega codec pack 6.1. vagy ilyesmit. csak figyelj, hogy telepítésnél minden kodeket és semmi szemetet (pl present, mcafee antivirus modul stb...) tegyél fel. mondjuk jó lenne tudni milyen oprendszer és player, de én erre gondolnék.
2012. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le a VLC nevű lejátszó programot, és többé nem kell foglalkoznod a kodekekkel, ebben be van építve minden, lejátszik mindent.
2012. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Várjatok, én sima asztali dvd lejátszóról beszélek.
2012. márc. 26. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Format factory-ban kiválasztod a mindent->MPG,kimenetnek kiválasztod a DVD PAL(small=kisebb felbontás,large=nagyobb) és konvertálod. Az így kapott mpeg fájlt nem kell konvertálni simán játsza az asztali DVD ha kiírtad.
2012. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DannyZuko ***** válasza:
ja kérem. azt nem mondta :) akkor nem ismeri a kódolást az asztali lejátszód... ennyi. nézd meg miket támogat és kódold abban. vagy ha lehet akkor frissits firmware-t rajta.
2012. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
zsolti1987! Így sincs hang! Vajon miért lehet? Viszonylag új dvd lejátszó... kezdem feladni :S
2012. márc. 26. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg gspot nevű programmal, hogy milyen kodekkel van tömörítve a film, amit dvd formátumba szeretnél varázsolni. Lehet, ott lesz a gond! Lehet, hogy az AC3-at nem támogatja a lejátszó!
2012. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!