Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a kicsi keresztmetszet...

Mi a kicsi keresztmetszet Battlefield 3 multihoz?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, melyben i3-as 2,4 GHz-es proci, gt540m-es videókari, valamint 4 GB RAM van. A single szépen futott, 1366x768-ban, mediumon is, nem volt fps hiány, ezért megvettem a multit... Annál viszont fel-le ugrál az fps, változó időközönként, és nem tudok rájönni mi a baja. Egyszer 35-körül, 10 percel később pedig csak kb 15, és ez így változik. Próbáltam, 800x600-ban is ez a helyzet. Néha a hang is elmegy...

Mi a gond?


2012. márc. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bírja a géped.

A multinak sokkal nagyobb a gépigénye, mint a single-nek!

2012. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző: zseniális következtetés!

Kérdező: én a videókarira tippelnék, általában az a gyenge láncszem a laptopokban.

2012. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki multiban minimum grafikán és maximumon, ha ugyanannyi az fps, akkor nem a videókari, hanem inkább a proci. Ha pedig sokat tölt játék közben, akkor kevés neki a memória (bár 4 giga elég kéne legyen, még win7 alatt is).
2012. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok: igen, ha minimumon és maximumon is ugyanaz az FPS, akkor processzor lesz kevés.

Bár ehhez inkább már kellene a 4 mag.

Pl: i5/i7

2012. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a helyzet, mindegy milyen felbontáson vagy grafikai beállításon játszok, folyton előjön az fps hiány. De a RAM is szinte teljes kihasználtságon van.

Plusz 4 Gb RAM dual channelbe javít valamit?

2012. márc. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!