Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP indításkor felugrik...

Windows XP indításkor felugrik mindig a C:\Program Files\Messenger mappa, hogy tudnám megszüntetni a problémát?

Figyelt kérdés
Windows XP-t amikor elindítom, betöltődik minden, ami kell, és felugrik közben ez a Messenger mappa is egy ablakban. Zavaró, nekem ne induljon el mindig, nem kell. Tudnátok segíteni? Nem telepítettem semmi különöset, egyik napról a másikra jelentkezett.

2012. márc. 29. 12:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Vírusom sincs, trójaim sincs, a Windows Live egyébként hibátlanul működik, de nekem ez az XP-s Program Files\Messenger könyvtár felugrás nem kéne induláskor.
2012. márc. 29. 13:11
 12/19 anonim ***** válasza:

Probáld ki a mappán hogy alapértelmezettek vissza állitása

ha igy se akkor :((

2012. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Semmi. :((( Semmi gyanúsat sem találtam Registry-ben sem, rákerestem a "Messenger" szóra is. Egyszerűen nem értem.
2012. márc. 29. 13:17
 14/19 anonim ***** válasza:

Esetleg az ütemezett feladatoknál megnézném de több ötletem nincsen


mióta csinálja kb?

2012. márc. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az ütemezett feladatok között a Google Update van csak. Ma délelőtt óta, tegnapig semmi baja sem volt. Ugyanúgy használtam tegnap i, mint az azelőtti napokon, semmi gyanús elemet nem telepítettem, semmi ártóra sem kattintottam stb. Szóval nem értem. Mint írtam, vírusmentes a gépem. Tehát abszolút nem értem, hogy ez az átkozott Messenger könyvtár miért ugrik fel induláskor.
2012. márc. 29. 13:31
 16/19 A kérdező kommentje:
HiJackThis sem talált semmit. :) Szerintem fel fogom adni. :)))
2012. márc. 29. 13:36
 17/19 anonim ***** válasza:
rendszer vissza állítás
2012. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült. :) Két nappal ezelőtti állapotot állítottam vissza, és minden működik. :) Köszönet érte!
2012. márc. 29. 15:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2012. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!