Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas nem nyit meg . Avi...

Sony vegas nem nyit meg . Avi és . Wmv-t, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sony Vegasba mért van az, hogy youtuberól szedett se .wmv se .avi fájlt nem nyit meg, még ha átvan konvertálva se, viszont amit pl kamerával felveszek és .AVI azt megnyitja? És se SV Pro 10-be nemjó se SV Pro 11-be ... :|


Reinstall se segít...Nemvágom mivan. Valami Codec dologról olvastam, de aztmeg nemtudom mi és hogykell xd csakhogy ugye ha nem nyit meg .avi fájlt pl akkor azzal kell valamit csinálni...de az én avimat meg megnyitja szóval nemértem :/


Segítsetek légyszi!



2012. márc. 29. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szinte magamat látom fél évvel ezelőtt :)

Amúgy igen, ez azért van mert a kamerás avinak és a youtuberól letöltöttnek más-más a codecje. Régebben nekem sikerült beállítani, már nem emlékszem hogy programon belül kellett vagy külön letölteni, de kutakodj még kicsit.

(+format factory-vel szoktam én az ilyen problémákra konvertálni .wmvbe és úgy általában beveszi)

2012. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!