Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rontok el? Crackelésről...

Mit rontok el? Crackelésről lenne szó.

Figyelt kérdés
Nem értem mi a baj - crackelésről van szó. Letöltöm, feltelepítem a játékot, kimásolom a crack mappa tartalmát, felülírom a fájlokat - és indítások azt kéri, h tegyem be a 2. lemezt, ha deamon toolsba betallózom el is indul a játék, de itt vmi biztos nem kóser-más játéknál is ez van. nem tudom mit rontok el - elméletileg simán el kellene indulnia, nem ilyen módon
2012. márc. 30. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Második lemezt a telepítés során kérhet a rendszer a legtöbb esetben. Ha pedig még nincs kész a telepítés, nem is tudsz mit crackelni.


Ez lenne a sorrend:

berakod az első lemezt, elindítod a telepítést; kéri a második lemezt, azt is berakod; majd ha vége a telepítésnek akkor crackelsz.

2012. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 martin255 válasza:
Nem feltétlenül csinálod rosszul, főleg ha tökéletesen megy utána. Vannak olyan játékok, ahol a crack mellé még szükséges a lemez.
2012. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem minden crack no-cd crack. Van, amelyiknél bent kell tartani a lemezt, csak nem szükséges, hogy eredeti legyen. Megoldás: legyen a lemezkép a meghajtóban, úgy játssz.
2012. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: azért én sem vok totál idióta, tudom, h kell játékot telepíteni, úgy csináltam ahogy írtad, de ez az eredmény.

Második válaszoló - lehet, h igazad van, de minden játéknál ezt csinálja crackelés után, nem tudom mennyire valószínű, h pont olyan játékot fogok ki (nem tudom, h a FIFA játék esetében kéri-e a második lemezt).

2012. márc. 30. 19:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy a harmadik válaszoló áll legközelebb az igazsághoz... köszönöm mindeniknek a válaszokat
2012. márc. 30. 19:46
 6/7 anonim válasza:
Nekem diabblo 2nél csinálja ezt de meg lehet szokni.Annyi minden gépindításkor berakod daemon tools-ba a 2es lemezt és indul a játék!Már csak azt nem értem minek kell ezt elmagyarázni 1egész regénybe válaszolók!?
2012. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
találtam nocd patchet a játékhoz és már megy lemez nélkül is... :D azért mindenkinek köszönöm a válaszokat mégegyszer!
2012. márc. 31. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!