Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen! Hogy kell...

Valaki segítsen! Hogy kell WIN 7 témát telepíteni? Nekem sehogy se sikerül.

Figyelt kérdés

Régebben más volt. Most letöltöttem a theme pachert, futtattam rendszergazdaként, a témát bemásoltam a windows mappába a többi mellé, és semmi. Az ExplorerFrame. Dll-t nem tudom cserélni, csak úgy hogy ott van mindkettő és a régit törlöm. De ez így semmit nem ér. Az egészet rendszergazdaként csináltam, be van állítva mindenhol.


Ilyet szeretnék:

[link]


2012. márc. 31. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

próbáld meg innen: [link]

ezek garantált windows 7 témák.sajnos nem írtad meg pontosan a rendeszered típusát de itt biztosan találsz neked való win7-es témát.

2012. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezek csak a hátteret változtatják.

Win 7 Ultimate 64 rendszerem van. Akármilyen visual style-t próbálok betölteni, az aero átvált egy kicsit sem átlátszó kék témára

2012. ápr. 1. 11:39
 3/7 A kérdező kommentje:
senki nem tudja?
2012. ápr. 3. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak olyan témát tudsz telepíteni a rendszeredre amilyen a rendszered stílusa.úgy értem nem igazán tudod a rendszered stílusfájljait felülírni(ha mégis ezt szeretnéd úgy elképzelhető hogy tönkreteszi a renszert,csak azonos tehát win7-est bírsz felrakni.én valamikor az xp-vel voltam így,meg akartam változtatni a kinézetét win7-re de sajnos nem találtam rá megfelelő témát meg azt írta hogy kockázatos a telepítése mivel átírja a rendszerfájlokat.

ne haragudj. :(

2012. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és az aero stílus engedélyezve van?ha nincs akkor itt C:\Windows\System32\comexp.msc engedélyezd.
2012. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szóval itt:C:\Windows\System32\comexp.msc
2012. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam a win theme installert is.. az se működik..

Most így néz ki az asztalom :

[link]


Ha már tényleg lehetetlenség nálam megcsinálni a radiance stílust, akkor legalább abban segítsen már valaki, hogy hogy kell azt a piros X-et( bezárás+méretezés gombok) átszínezni vagy átlátszóvá tenni..Mert nagyon zavaró, főleg hogy kék van mellette. :D

2012. ápr. 4. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!