Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent hol tudom letölteni...

Torrent hol tudom letölteni az Age Of Empirest?

Figyelt kérdés

-Bittorrentem van.

-Full verziót szeretném.

-Mindegy hogy melyik része (1,2,3)

-Béna vagyok letöltésben xD


2012. márc. 31. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A keresésben is béna lehetsz, mindössze ennyit kellett volna csinálni kérdés helyett:

[link]


Kapásból az első három találatban benne van az első és harmadik kiadás, ha még külön rákeresel a 2-re, azt is vélhetően megtalálod ezzel a módszerrel.

2012. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezeket már mind próbáltam letölteni és sikerült is... csak telepíteni már nem tudtam.
2012. márc. 31. 10:16
 3/11 A kérdező kommentje:
végig valami ISO fájlokat ad ki
2012. márc. 31. 10:18
 4/11 anonim ***** válasza:

A neten a játékokat iso formátumban terjesztik. Bármilyen linket is kapnál, mind iso lesz.


Daemon tools-t telepíted, abba be lehet tallózni az iso-t, és a tartalmát megnyitja egy új virtuális lemezmeghajtóban, amit a Sajátgépben találsz majd. Utána már a megszokott módon telepítesz, serialt adsz meg amit mellékelnek valahol, a végén pedig crackelsz.


Ezeket egyszer kell jól csinálni, és meg is tanultad a dolgot, mert minden másolt játéknál ez az eljárás.

2012. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi, oké eddig tiszta... de a másik nagy problémám hogy.. nem tudom hogy kell crackelni... vagy egyáltalán mi az.. (hallottam már róla, van is ilyen játékom amivel ezt kéne csinálni de ne mtudom ám hogy kell :( )
2012. márc. 31. 18:04
 6/11 anonim ***** válasza:

A telepítőlemezen lévő crack nevű vagy releaser nevével jelzett mappában lévő állományt vagy állományokat át kell másolni a telepítési mappába. A legtöbbször a gyökerébe, de ha egy almappába is kell, onnan tudod hogy jó helyen van, hogy az azonos név és kiterjesztés miatt a rendszer rákérdez a felülírásra, és ott igen-t kell nyomni, engedélyezni.


A crackre pedig azért van szükség, mert az egy olyan módosított programfájl, aminek segítségével megkerülhető a rendszer ellenőrzése, ami kérné az eredeti lemezt. Ha nem crackelsz, kiírja hogy tedd be az eredeti lemezt, aminek viszont nem vagy tulajdonában (a letöltés sem eredeti).

2012. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oké kösz minden stimmel csak háát... CD-t kér..
2012. márc. 31. 18:37
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsi nem láttam hogy közbe írtál.. akkor vegyük az előző választ hogy nem írtam :)
2012. márc. 31. 18:38
 9/11 A kérdező kommentje:
öhm.. szerintem már kicsit idegesítelek sőt magamat is idegesítem hogy béna vagyok de nincsen se crack se release fájl :S
2012. márc. 31. 18:44
 10/11 anonim ***** válasza:

A crack általában azon a lemezen van, amit a daemonba betallóztál. A neve pedig megegyezik azzal a fájllal, amivel elindítod a játékot, a telepítési mappába.


(nem tudom mi az, de) ha mondjuk ageofempires.exe van a telepítési mappában, akkor egy ugyanilyen nevű fájlt kell keresni.


Ha tényleg nincs, akkor a gamecopyworld.com oldalon tudsz keresni egy no-cd vagy no-dvd cracket, és azt másolod be a telepítési mappába.

2012. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!