Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én most kezdtem minecraftozni...

Szasa2 kérdése:

Én most kezdtem minecraftozni elmondaná nekem valaki hogy mért szaggat a játék meg mért laggol? Meg azt sem tudom m az a tört szerver és hogyan töltsem le a survival islandot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A survival islandot letöltheted innen: [link]

legörgetsz az aljára, és ott piros betűkkel oda lesz írva, gogy download.. Arra kattintasz, és ha letöltődött, akkor xp,és win7 alatt egyaránt futtatásba beírod ezt: %appdata%

(százalékjelekkel együtt), ott lesz egy romaing mappa, azon belül egy .minecraft.. Abba belemész, és a saves mappába belerakod a a .rar file-t, majd jobbklikk rá, és kibontás ide. Utána elindítod, és kiválasztod azt a világot.. A tört szerver az az, amin azok is tudnak játszani multiplayer-ben(többjárékos módban) akik nem vették meg a játékot. A szaggatás kérdése gépfüggő. Valószínűleg gyenge a géped, vagy nincsenek meg a megfelelő driverek.

2012. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló!


Tudok segíteni h ne laggoljon.

-Először is menj az Options ba.

-Aztán vedd le a MUSIC-ot és a SOUNDS-ot OFF -ra mert az is laggoltat.

-Aztán menj a Video Settings be.

-Ezeket állítsd be így:


Graphics: Fast

Smooth Lightning: OFF

3D Anaglyph: OFF

GUI Scale: Small

Brightness: Bright

Particiles: Minimal


Másik oszlop:

Render distance: Short vagy Tiny amelyiknél kveésbé laggol.

Performance: Max FPS

View Bobbing: OFF

Advenced OpenGl: OFF

Clouds: OFF


Ha így is szaggat( laggol) akkor a géped nem elég jó( a RAM-od kevés, a Video Card-od szar stb.)

2012. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Köszi Bence evvel nekem is segítettél :D
2012. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!