Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows alatt lehet úgy...

Windows alatt lehet úgy keresni, hogy a számítógép vincseszterén lévő pdf fileokban lévő szöveget is automatikusan átnézze? Ha nem, akkor van erre külön kereső program? És olyan, amelyik a képi anyagokban is keres karakter felismeréssel?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
*.*.pdf
2012. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te most mire gondoltál? Valószínű, hogy nem értetted meg a kérdést. Én a pdf tartalmában szeretnék keresni, de egyébként sem világos, hogy amit írtál, azt mégis milyen programnak gondoltad átadni, mint utasítás???
2012. ápr. 1. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:

fére értettem bocs én azt hittem hogy pdf fájlokat akarsz keresni


pdf tartalmat csak úgy tudsz keresni ha nem képböl konvertálták át pdf be


pl: egy szöveges dokumentumot ugy skeneltek be hogy png volt és most pdf

az csak ugy jó hogy ha az eredeti skenelés is pdf formátumba van

akkor a pdf olvaso kitudja keresni

2012. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megint félreértesz. Én nem egy file-ban akarok keresni, hanem az összesBEN egyszerre. És gondolom a skannelt sem lehetetlen, csak egy program kell hozzá! Ha van ilyen.
2012. ápr. 1. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen nincs !
2012. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el
2012. ápr. 3. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!