Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék összerakni egy...

Szeretnék összerakni egy gépet mert egy olyan ami már össze van rakva drágább, de nem tudom hogy milyen alkatrészeket lehet összerakni mi illik?

Figyelt kérdés
Azért veszek gépet hogy mennyen végre a Battlefield 3 de nem tudom pontosan hogy mi lenne jó.Néztem videó kártyát processzort,alaplapot is.Más nem kell winhester,memória ilyenek vannak a régi gépbe is tehát az nem kell(alaplap azért kell új mert intel core van benne arra meg minden rohadt drága és ezért AMD szeretnék).Ha tud valaki mutatni egy olyan processzort meg videó kártyát(alaplappal)amin megy a Battlefield 3 azt nagyon megköszönném mert már sokat néztem alkatrészeket de annyira nem értek hozzá.Elég ha minimum grafikán megy csak ne szaggasson azon normálisan mennyen.
2012. ápr. 1. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
phenom II x4 960t és HD 6850 EZ A MINIMUM HOZZÁ és lesz legalább 60-70fps sztem :)
2012. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Találtam ilyen videó kártyát meg processzort de ezek kompatibilisek?



Videó kártya:Gigabyte Radeon HD6850 OC 1GB 256bit DDR5 PCI-E GV-R685OC-1GD Videokártya


processzor:AMD Phenom II X4 960T 3GHz AM3 Processzor

2012. ápr. 1. 12:08
 3/6 A kérdező kommentje:
az alaplapot nem küldtem el:Asus M4A78LT-M Ala
2012. ápr. 1. 12:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál, ha konzolt vennél.
2012. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tápegységed márkája milyen? Ram mennyi van? DDR2 vagy DDR3?

Mennyi pénzed van?


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A konzolon én is gondolkodtam de számítógépre már rengeteg játékom van és ps-re meg xbox-ra sokkal drágábbak a játékok.
2012. ápr. 1. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!