Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tagadja meg a hozzáférést?

Miért tagadja meg a hozzáférést?

Figyelt kérdés
Jurassic Park Operation Genesis játékban meg van adva, hogy csak 60 állatod lehet, de én többet szeretnék. Találtam egy oldalt ahol leírja hogyan lehet. Bemegyek a Data - Constant.ini fájlba, írjam át a "MaxDinoPopulation"t 60ról többre. Meg is tettem - jegyzettömbben - rámegyek, hogy mentés, kiírja "Constant.ini már létezik. Cserélni kívánja?" Kívánom, mire azt írja ki hogy "A hozzáférés megtagadva." Ezt a játékot a piratebayről töltöttem le. Nekem mindenáron kellene ez a max populáció változtatás, mit tegyek, hogy megengedje?
2012. ápr. 1. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd ki az írásvédettséget
2012. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Win7 alatt a "Windows" és a "Program Files mappa is automatikusan irásvédett.


Gondolom a DATA mappa a "Program files"-ben van.


Futtasd a jegyzettömböt rendszergazdaként. És ugy megoldódik a gondod. (Jobb klick - Futtatás rendszergazdaként)


Sok sikert.

Üdv.

2012. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs olyan opcióm hogy futtatás rendszergazdaként O.o
2012. ápr. 1. 19:55
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Start Menű - Minden Program - Kellékek és itt a jegyzettömbön jobb egérrel kattintva a menűben nincs olyan, hogy Futtatás rendszergazdaként ?


Kép : [link]


Akkor : Operációs rendszer gondolom Windows 7, de melyik is ?


Illetve Rendszergazda vagy a gépeden, vagy egy korlátozott felhasználó ?


Üdv.

2012. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!