Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excellben hogyan tudok legördü...

Excellben hogyan tudok legördülő listát csinálni egy mezőbe?

Figyelt kérdés
ergo, szeretném, ha valaki rákattint, akkor legördül és több választási lehetőség közül kiválaszthatná a neki tetszőt. Hogyan?
2012. ápr. 1. 21:50
 1/2 Excelmester válasza:

Ezt az adatok érvényesítésével/ lista menüpont tudod megoldani. Egy külön helyre készíts egy listát. D1: Budapest, D2: Debrecen, D3: Szeged. Utána a lista beállításánál válaszd ki tartománynak a D1:D3 tartományt.


Itt van róla egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=OMLzmduriF8&context=C4464140A..


Üdv!

2012. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 K. Norbi válasza:

Sziasztok!

Nekem csak olyan problémám van, hogy az adatok érvényesítése nem aktív. Mit tudok csinálni vele, hogy aktív.

Amúgy tudom, hogy itt válaszolnom kéne és nem kérdezni, de mivel hasonló bajom van gondoltam ide írók.

2013. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!