Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul újra néha, változó...

Miért indul újra néha, változó időközönként, játék (Sims3) közben a laptop? Árt ez a laptopnak? Valahogyan kivédhetem ezt?

Figyelt kérdés
Teljesen megfelel a sims3 rendszerkövetelményeinek, itt-ott kicsit túl is teljesít. Hely is maradt rajta bőségesen. Vadiúj gép. Packard Bell. Lehet hogy túl sokat játszottam egyszerre és túlhajtottam szegény gépet? Mit tegyek? Árt ez a gépnek?
2009. jún. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyit játszottál egybe?
2009. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

háááát ....:D:$ olyan röpke 5-6 órát. De aztán vagy 5 óráig pihizett a gép de utána is ahogy bekapcsoltam egy jó másfél óra múlva megint újraindult.

Egyébként mentségemre szóljon hogy fél éve abbahagytam a sims2vel való játszadozást én onnantól foga már csak a sims3-ra vártam. Hát még szép hogy az első nap ilyen húzósra sikeredett.

Akkor túlterheltem a sok játékkal?

2009. jún. 16. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik annyi játék után, az biztos. Asztalra tedd a laptopot úgy játssz, mert mondjuk ha ágyra teszed ott nem tud rendesen hűlni. Emellett ha kitakarítod belőle a 2 cm-es koszt attól is sokat javulhat a dolog. :)
2009. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs benne kosz. Pár hete vettük.

Köszi a válaszokat, ha vkinek vmi ötlet még azt szívesen várom.:)

2009. jún. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!