Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap játék közben kihúztam...

Tegnap játék közben kihúztam a nagyvinyót, azóta eltüntek az ikonok az asztalrol (minden ott van, csak rejtve), egyedül a lomtár van kinn. A startmenüben nem látni egy progit se, kivéve msn. Mi történt? Hogyan hozhatom helyre ujratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Egyébként minden működik rendesen,filmek mennek,még mozilla is megy,minden adatom a helyén.Egyetlen problema az asztal ,ja és háttérképet se tudok kirakni se.Azt írja belső hiba történt.Ja egyébként win7em van
2012. ápr. 3. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval most az a bajod,hogy kiszedted a winyót játék közben és az adatok rejtve lettek??Látod őket?(be van kapcsolva,hogy látsd a rejtett fájlokat?)

Rendszer visszaállítást tudok javasolni..

2012. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek húztad ki a vinyót játék közben?? Igy most eleve hülyeséget csináltál....
2012. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Probáltam,sehogy se sikerül.korábban volt visszaállítási pontom,most nincs.igen,ha tcmben bekapcsolom a rejtett fájlokat,látok mindent.Vhogy kikéne ügyeskedni egy visszaállítást..
2012. ápr. 3. 16:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem,a játék nem a nagyvinyóról ment!
2012. ápr. 3. 16:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Ès a nagyvinyò alatt külső vinyòt èrtettem.
2012. ápr. 3. 16:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Senki? :(( Most mit csináljak?
2012. ápr. 3. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tudnál tenni..Állítsd be,hogy a rejtett fájlokat explorer-ből is látsd(total commander nélkül is)

Vezérlőpult\Megjelenés és személyes beállítások/mappa beállítás/nézet is itt megtalálod

utánna meg tedd ki újra a parancsikonokat,jobb ötletem nincs..

2012. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!