Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PlayStation™ Call Of...

PlayStation™ Call Of Duty ModernWarfare2?

Figyelt kérdés

Sztiasztok. Már régóta furdall a kíváncsiság, hogy hogyan kell megváltoztatni a nevet PlayStation™ Online-on.

Most jó is hogy ezt keresem, ugyanis a mostani nevemet sokan csúfoltják mert nem "méltó" egy COD oshoz. (LoGiC235-nekem se annyira tetszik, de amikor csináltam a felhasználót nem hittem hogy ennyire számít)

szóval ha megkérhetnélek írjátok le részletesen hogy hogyan lehet megváltoztatni ezt az Online nevet! NAGYON megköszönném!



2012. ápr. 6. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi most nagyot nevettem :D:D:D
2012. ápr. 13. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt Playstation network-nek hívják. Amikor regisztráltál rá világosan felhívta rá a figyelmet, hogy a nevet NEM lehet megváltoztatni. Annyit tudsz tenni, hogy csinálsz egy új user-t a PS3-on, akkor újra regisztrálhatsz a PSN-re is, ahol megadhatod az új nevedet. Azt ugye mondanom sem kell, hogy az új user-ban elölről kell kezdened mindent.
2012. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat, ezekkel tisztában voltam, és képzeld el, az online-t nem a network-re értettem, hanem az online-id re ami multiplayerekben van. tudtan hogy nem lehet megválzotzatni de kiváncsi voltam. köszönöm :(
2012. ápr. 17. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Az online id ami a multiplayerekben van az a network.
2012. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!